Обирай
Бронюй
Насолоджуйся

Ласкаво просимо до Зерноленду

 

Зерноленд знаходиться на мальовничих просторах, поблизу унікального природного бар'єру, на кордоні двох геологічних плато. Завдяки різноманітності рослинності є можливість вивчати рослинний світ лісостепу. Тут можна збирати гербарії, лікарські рослини, вивчати їх властивості. Також створено колекцію зернових культур вирощуваних в Україні. Бажаючі познайомитися з традиційними ремеслами і промислами, можуть отримати майстер клас з гончарства, ткацтва, вишивки, виготовлення ляльки-мотанки, виготовлення паперу, стрільба з луків та арбалетів. Зерноленд особливий тим, що тут не тільки можна споглядати експозицію, а й спробувати власноруч робити перевесла, в'язати снопи, молотити снопи, молоти зерно за допомогою вітряка і ручних жорен різних конструкцій. З отриманої муки туристи можуть самостійно випікати на сковороді смачні коржі.

Дивитись на карті


Відгуки

 • Irene Tsymbal

  Місце щасливих людей. Неймовірні краєвиди з пагорбів,оповитих легендами. Об'їхати красоти можна кіньми,верхи чи у фаетоні. Хочеш, опановуй стародавні ігри, вчися майстерності у коваля чи гончаря,роби ляльку- мотанку чи нитки з кропиви) У музеї все можна чіпати,тут в мініатюрі зібране ціле село. Тут і мангал ,і кухня. А ще тут просто зупиняється час👌і не хочеться лишати цю райську місцину❤️

  Irene Tsymbal
 • Vladimir Kupriyanov

  Чудовий етнографічний музей, який містить справжні предмети старовини, якими користувалися наші предки!

  Vladimir Kupriyanov
 • Людмила Зубенко

  Чудове місце для відпочинку з дітьми! Маса задоволення, позитиву, емоцій!!!!

  Людмила Зубенко
 

Підписуйся, щоб завжди бути в курсі майбутніх подій  Учнівські групи та корпоративи, музей, пізнавальні майстеркласи, розваги, фестивалі, дитячі літні табори, стрільбище, ярмарки, корчма зі смачною кухнею.